Soukromí a bezpečnost

Vaše soukromí

zcela zavazuje chránit soukromí svých stránek návštěvníky a zákazníky. Jsme zákazníci z jiných internetových stránek, jakož i plně ocenit a respektovat důležitost ochrany soukromí na internetu. Nebudeme zveřejňovat informace o našich zákaznících třetím stranám, ledaže je součástí poskytování služby pro vás - např. aranžování pro výrobek, který bude odeslán na vás, provádění úvěr a další bezpečnostní kontroly a pro účely výzkumu zákazníků a profilování nebo tam, kde máme svůj výslovný souhlas k tomu.

Váš souhlas

Nebudeme prodávat, adresu, e-mailovou adresu, údaje o své jméno kreditní karty nebo osobní informace žádné třetí straně bez vašeho svolení, ale nemůžeme být odpovědný ani odpovědný za jednání stránky třetích stran, ze kterých jste možná přímých nebo nepřímých byla zaměřena na webových stránkách Premier fotbal.

Communication & Marketing

Pokud jste provedli nákup z našeho skladu můžeme občas aktualizovat vás na našich nejnovějších výrobcích, novinkách a speciálních nabídkách prostřednictvím e-mailu. Budete také mít možnost získat taková sdělení od nás a vybrané třetí strany

mají možnost opt-out přijímání marketingové komunikace od nás a / nebo vybrané třetí strany. Pokud si nepřejete nadále dostávat marketing od nás a / nebo vybraných třetích stran byste měli Opt-out návštěvou "Tvá Podrobnosti 'in' Váš účet" na webových stránkách.

Ochrana zabezpečení

Můžeme použít osobní údaje Vámi poskytnuté za účelem provádění náležitých kontrol proti podvodům. Osobní údaje, které uvedete, mohou být zveřejněny na odkaz úvěrového rizika nebo předcházení podvodům agentury, které mohou vést záznamy o těchto informací. To se provádí pouze k potvrzení vaší identity - kontrola úvěr není prováděna a vaší kreditní rating je nedotčena.

Kontrola Podrobnosti

Pokud chcete ověřit údaje, které jste poskytli na vás tak může učinit tím, že nás kontaktovat. Naše bezpečnostní opatření znamenají, že můžeme požadovat prokázání totožnosti předtím, než jsme sdělovat informace. Tento průkaz totožnosti může mít podobu vaší e-mailové adresy a hesla předložené při registraci. Proto musíte držet tuto informaci bezpečný, jak si bude zodpovědný za jakéhokoli jednání, které bereme v reakci na žádost od někoho pomocí e-mail a heslo. Rádi bychom důrazně doporučujeme nepoužívat funkci paměti heslo prohlížeče, protože by umožnily další lidi pomocí terminálu pro přístup k osobní údaje.