San Antonio Spurs: Zvláštní destinace společnosti Kyrie Irving s

14.08.2017 0
San Antonio Spurs byl týmem výběru pro Kyrie Irvingovou, ale možná by chtěl jít někam jinam.
 
Poté, co Kyrie Irvingová chtěla přestěhovat do San Antonio Spurs, zdá se San Antonio Spurs basketbalové dresy, že se to změnilo. Podle Patreon.com je Peter Vecsey (h / t HoopsHype), Irving preferuje dohodu s Los Angeles Clippers. Zaznamenal letní tréninky produktu Duke v Los Angeles.
 
Za poslední měsíc byl Irving předmětem obchodních pověstí. Požádal o přechod od Cleveland Cavaliers, s touhou být vedoucím jiným, místo LeBrona Jamese, který byl nejlepším hráčem týmu a zaměřil se od roku 2014 do roku.
 
Irving uvedl San Antonio jako špičkovou destinací, s New York Knicks, Minnesotou Timberwolves a Miami Heat jako s jinými týmy, se kterými by šel. Každý tým, včetně Spurs, má své vedlejší stránky a potenciální problémy.
 
Šest týmů dokonce nabídlo nabídku hlídače Cavsových hvězd. Dva týdny po tom, co se to objevilo, nic se zdálo bezprostředně a vypadá tak 12. srpna.
 
Irving by mohl být nad úrovní stávajících možností střeleckých bodů na Spursu, ledaže Kawhi Leonard přešel na pozici Jamese Hardena, který v roce 2016-17 vystřelil Houston Rockets. Patty Mills, Dejounte Murray a Derrick White jsou tři body stráže San Antonio má, jak Tony Parker se zotaví z roztrhané quad na neurčitou dobu sezóny 2017-18.