Pořadí hry Cleveland Cavaliers 'Christmas Day

26.12.2017 0
Vánoční den NBA hry je tradice, která se datuje do druhé sezóny NBA v roce 1947. Cleveland Cavaliers má privilegium na hraní 13 takových zápasů, které zaznamenávají rekordní ztrátu 7-6.

S Cleveland Cavaliers v pozici hrát své 14. vánoční zápas proti bojovníkům, tady je pořadí 4 nejlepších Cleveland Cavaliers 'Christmas Day Games.

Čestná uznání:
1970 Cleveland Cavaliers @ Cincinnati Royals (L 100-117)
Tato hra skončila se ztrátou pro Cavs, ale označila svou první vánoční hru. Spolu s Bingem Smithem a Johnem Johnsonem, kteří se mimo jiné setkali s Normem Van Lierem a Tiny Archibaldem, utrpěli další 3-36 Cavaliers. Když se podíváme zpět na tuto první vánoční hru, změny, které Cavaliers prošli během let, vypadají ještě výrazněji.

1977 Cleveland Cavaliers v Buffalo Braves (W 111-105)
Cavaliers přivítal Braves k Richfieldovi Coliseum v tom, co se ukázalo být zápasem v boji. Braves ho rozdělil na dva body a měl šanci navázat méně než půl minuty hry. Nicméně, pár volných hodů od Elmore Smith a lay-up Walt Frazier uzavřel dohodu.

Na představení se objevilo mnoho velkých jmen včetně Campy Russell, Walt Frazier, Jim Chones a Austin Carr (a Billy Knight a Randy Smith pro Braves). Jednalo se o poslední vánoční zápas v Buffalo pro bravy, kteří se následně přestěhovali do San Diegu v příští sezóně a byli od té doby známí jako Clippers.

2014 Cleveland Cavaliers @ Miami Heat (L 91-101)
Tento zajímavý zápas viděl, že LeBron James a Dwayne Wade míří do velkého souboje. LeBron a Cavs čelili teplu poprvé od svého návratu do Clevelandu. Ačkoli byla hra svázána na 80 bodů za minutu méně než 9 minut, Heat ovládal hru z toho, aby zajistil pohodlné vítězství.

Navzdory tomu, že Cavs prohrál, přátelská rivalita mezi Wadeem a LeBronem byla zajímavá po celém světě. Wade měl 24 z 31 bodů v prvním poločase, zatímco LeBron dal 30 bodů a 8 asistencí. Kyrie také měla 25 vlastní, zatímco Luol Deng je 25-8-8 stat-line byl životně důležitý pro teplo.

2015 Cleveland Cavaliers @ Zlatí státní bojovníci (L 83-89)
Navzdory těsné scénáři se hra neprojevila tak úchvatným, jak by se dalo očekávat od finalistů NBA z minulého roku. Bylo to špatné střelecké zobrazení obou týmů s Cavsem v poměru 31,6% od pole a 5-30 od hluboké.

Hra s nízkým bodem stále přinesla zájem mnoha fanoušků, nicméně s Warriory vedoucími pouhými třemi body s méně než minutou, ale oni drželi nervy pro výhru.