Nerlens Noel s obrovským rizikem s Dallasem Mavericksem

28.08.2017 0
Sázka na sebe může být konečným rizikem nebo odměnou nba dresy, zejména když jste profesionální sportovec.
 
V sobotu, bývalý středisko Kentucky Wildcats Nerlens Noel podepsal kvalifikační nabídku od společnosti Dallas Mavericks ve výši 4,1 milionu dolarů. Dallas ho získal v obchodě minulou jar od Philadelphie 76ers, týmu, který pro něj obchodoval v roce 2013 NBA Draft, když jsme byli vybráni šestým celkovým New Orleans Pelicans.
 
Noel údajně v letošním roce očekával smlouvu "max", ale s tím, že platová hranice NBA by byla o několik milionů nižší, než se předpokládalo, trh rychle vypršel dříve, než mohl vyjednat dohodu.
 
Noelův bývalý agent, Happy Walters, potvrdil, že Noel předal čtyřletou smlouvu o 70 milionech dolarů brzy v jeho omezené volné agentuře. To znamená, že Noel by mohl ročně vydělat 17,5 milionů dolarů, což je výrazně nižší než maximální obchod, který by mu za pět let mohl vyplatit 140 milionů dolarů nebo 28 milionů dolarů ročně.
 
Kdyby se Noel podepsal s jiným týmem, ponořil by se do maxima Dallas Mavericks basketbalové dresy, který by mu mohl vyplatit zhruba 100 milionů dolarů za čtyři roky nebo 25 milionů dolarů ročně.