Izaiáš Thomas: Věděl jsem, že Boston Celtics by byl dobrý

13.11.2017 0
HOUSTON - nejenže musel Izaiáš Thomas sedět na dvoře a sledovat svůj nový týmový zápas, ale také vidí, že jeho bývalý klub prosperuje v Bostonu.
 
Celtics vstoupí do dnešní hry proti vítězům Charlotte Hornets o 10 rovných Cleveland Cavaliers basketbalové oblečení. Oni jsou na prvním místě na východě, plných pět zápasů před 11. místo Cavs, ačkoli oni chybí jejich druhý nejlepší hráč v Gordon Hayward.
 
"Věděl jsem, že budou dobré," řekl Thomas Cleveland.com. "Vyhráli 10 v řadě, to je určitě překvapení. To je těžké, jako, mají dobré hráče, mají skvělý trenér, to se stane, není to, jako by mě obchodovali a oni byli bude to špatný tým, rozhodně to bude dobrý tým bez ohledu na to, co má.
 
Thomas spolu s cleveland.com dlouze promluvil o svém čekaném návratu do soudu s Cavsem, který se připojil k LeBronovi Jamesovi a kde si myslí, že mu může pomoct tým Cleveland, který se zjevně potýká.
 
Celtics vyměnil Thomas, Jae Crowder, Ante Zizic a dva návrhy pro Kyrie Irvinga. Thomas byl třetí v NBA, když zaznamenal v loňské sezóně 28,9 bodů za hru a podruhé All-Star, ale hip zranění ho vyhnal na většinu východních finále proti Cavs.
 
Irving převzal pro něj a vede celtics s 22,0 body a 5,7 asistence za hru. Jeho čísla jsou mírně klesající od kariéry, kterou si před rokem užíval s Cavsem, ale Celtics jsou NBA špičkovým obranným týmem.
 
Cavové mají nejhorší obranu ligy.
 
"Je to rozhodně těžké," řekl Thomas. "Nemyslel jsem si, že by to bylo tak těžké, jako to je teď pro nás, ale myslím, že každý to projde v určitém okamžiku v sezóně. Jsem rád, že to teď procházíme, a doufejme, že to bude lepší později v roce. "
 
Thomas, který nikdy nedokázal získat důvěru, řekl, že čas Cavů přijde. On je zpožděn v lednu, ale Thomas se zdá být předčasně ve své rehabilitační práci na jeho pravém boku.
 
"Tady, samozřejmě jo, jistě, zvlášť když se vrátím," řekl Thomas, když se zeptal, jestli se Cavové zotaví.
 
"Uvidíme, co se stane na konci roku a jakmile se dostaneme do play-offů a takových věcí basketbalové dresy nba, ale věděla jsem (Celtics), že to bude dobré."