Iman Shumpert se vrátí v pondělí večer proti Philadelphii 76ers

27.11.2017 0
První pět týdnů sezony NBA v letech 2017-18 bylo pro Cleveland Cavaliers zraněným, i když v neděli o této situaci oznámili některé dobré zprávy. Veterán hlídka Iman Shumpert bude hrát v pondělním nočním silničním zápase proti Philadelphii 76ers poté, co zmeškal poslední tři zápasy kvůli bolesti v pravém koleně.
 
Joe Vardon z Cleveland.com uvádí, že jedna mírná změna bude součástí Shumpertova návratu Cleveland Cavaliers basketbalové dresy, protože se bude vymanit z lavičky na rozdíl od jeho předchozího postavení člena startovní sestavy. Spolupracovník veterán Jose Calderon zůstane prozatím jako startér, s Cavsem neporaženým od jeho vložení do tohoto slotu minulý pondělí.
 
Lue také podle Vardona naznačil, že Shumpertův status v jeho rotaci bude jako 10. muž. Shumpert v letošním roce zahrál v šesti z 12 her a dosahuje v průměru 5,2 bodů za hru. On se připojuje na 39 procent jeho záběrů z pole, ačkoli jen 28 procent z dlouhého doletu.
 
Další veterán z Clevelandu, Dwyane Wadeová, mluvil o tom, jak může být rotace ironicky méně chaotická s menším počtem hráčů. Nicméně, on citoval hodnotu, která přichází s Shumpertem zpět na dvůr.
 
V pátek další člen Cavaliers 'backcourt, Derrick Rose, oznámil, že znovu zvažuje svou basketbalovou budoucnost, když se zotavuje z poškozeného kotníku. Ve spojení s tím, že od Iaaiaje Tomáše se neočekává, že se vrátí až do ledna, Shumpertova přítomnost nepoměrně pomáhá hloubce týmu.
 
Tato hloubka bude testována, protože Cavaliers budou v úterní noci čelit Miami Heat v Quicken Loans Arena Basketbalové dressy, jen 24 hodin poté, co se utkali proti 76-členům.