Dallas Mavericks: 5 odvážných předpovědí pro sezónu NBA v letech

05.09.2017 0
Dallas Mavericks vstupuje do sezóny 2017-18 s velkým slibem Dallas Mavericks basketbalové oblečení. Zde je pět odvážných předpovědí pro příští rok.
 
Dallas Mavericks zaujal v sezóně 2016-17 zajímavý krok zpět. V loňském roce šli 33-49, když viděli, že jejich offseasonový obchod s centrem Andrewem Bogutem nevyřeší spolu s jejich jednoročním kontraktem ve výši 10 milionů dolarů, aby přehodnotili bodovou stráž Deronu Williamsové.
 
Bogut a Williams byli oba pryč před skončením sezóny a tým se podařilo najít klenot na trhu bezúplatného volného agenta.
 
Bývalý Indiana Hoosiers bodový strážník Yogi Ferrell podepsal smlouvu s Maverickem na 28. den. 28. Ferrell byl v G League a předtím dvakrát Brooklynské sítě.
 
Začalo to pro něj jinak v Dallasu. Ferrell byl v prvním startu hodil do startovní sestavy a on přijal roli.
 
Impozantní vystoupení Ferrell proti Portland Trail Blazers na 3. únoru dostalo pozornost kanceláře Dallas Mavericks stejně jako zbytek ligy. Ferrell vsadil 31 bodů a vázal rekordní rekordy pro 3 body, které se staly v devíti zápasech.
 
Hráč začal 29 zápasů pro Mavericks na cestě k prvnímu týmu All-Rookie. V posledních sezónách získal průměrně 11,3 bodů, 4,3 asistencí, 2,8 doskoků a 1,1 kradů za hru. Ferrell byl podepsán s víceletým kontraktem s Maverickem před skončením sezóny.
 
Byla to Dallasova první ztracená sezóna od sezóny 1999-00, kdy šla 40-42. Neměli nárok na propouštění poprvé od sezóny 2012-13.
 
Mavericks našel pár pozitiva z minulé sezóny, a to i přes svůj rekord, a poté přišel do NBA Draft v roce 2017 s Dennisem Smithem Jr. padajícím do svých kol jako devátý celkový pick, takže se pro ně všechno úplně neztratí.
 
Vytvořili pěknou kombinaci vedoucích veteránů a mládeže Basketbalové dressy, přičemž na sezónu 2017-18 předvedli několik odvážných předpovědí.