Chicago Bulls podepíše Ryan Arcidiacono na obousměrnou dohodu

29.07.2017 0
Podle reportů Sportanda a Seana Highkina z Athleticu Bulls podepsali střelnici Ryana Arcidiacona na jednoroční obousměrnou dohodu.
 
Se zavedením obousměrných smluv NBA dává týmům více podnět k podpisu hráčů. Podpisem těchto smluv se očekává, že se hráči mohou rozvíjet v G-League a přispět do mateřského týmu včas. Dvoustranné smlouvy jsou velmi nové a pokud nevíte přesně, jak fungují, je to dobrý průvodce Chrisem Reichartem ze stránek NBA G-League, 2Ways10Days.
 
Chicago Bulls už začal podepisovat hráče na tyto smlouvy a před basketbalové oblečení dvěma týdny podepsal letní ligu Antonio Blakeney na dvouletém paktu.
 
Arcidiacono se v roce 2016 vymanil z Villanova a podepsal smlouvu se San Antonio Spurs, aby hrál na jejich Summer League týmu. Dostal se až do předsezónního období, ale po třech předsezonních hrách byl osvobozen.
 
Naštěstí pro Arcidiacono našel domov s Austin Spurs, asociace G-League pro San Antonio. Zatímco hrál v Austinu za 34 zápasů, Arcidiacono hrál slušně, v průměru 6,4 bodů a střílel 42% z tříbodového pozemku.
 
Arcidiacono byl naposledy na týmu Bulls Summer League, hrál v 5 hrách a dosáhl průměrně 5,8 bodů, což je 3,2 bilionů, zatímco střílel z pole 41,7%. Nyní má šanci dokázat na Windy City Bulls. Vzhledem k tomu, že situace v Chicagu bude bodovat, může být užitečný, pokud bude vyzván. Nejde o nejatraktivnějšího strážného, ​​ale může držet svůj vlastní bod v bodě střeleckého místa a spáchat trestný čin.
 
Ideální situace, pokud jde o tuto dohodu, je, že se vyvíjí do hráče, který v budoucnu může dát býkům užitečné minuty z lavičky. Chicago by měl být otevřen všem možnostem, pokud jde o bodovou pozici a nyní má další možnost v Ryan Arcidiacono.