Chicago Bulls neměl šanci proti Houston Rockets

09.01.2018 0
Dalším špatným začátkem pro Chicago Bulls, jak Fred Hoiberg nazval časný časový limit. Býci byli v prvním čtvrtletí opravdu nepochopení. Udělali dva koše a za prvních šest minut odvedli tři obraty.

Trevor Ariza zahájil hru tři pro tři ze tří čáry. Rakety dokončily první čtvrtletí s osmi třemi ukazateli Chicago Bulls basketbalové oblečení. Býci bojovali brzy, ale skončili první na 9-0.

Bulls se objevil ve druhém čtvrtletí díky Bobby Portisovi. Portis skončil první poločas 16 bodů za 16 minut. Portis dělal to, co dělá nejlépe, a to je fyzické a přináší hodně energie. V jednom bodě v prvním poločase byli Bulls o 21 bodů, ale Bulls měli druhou čtvrtinu, aby se stali pětibodovou hrou. Bulls hráli s velkým úsilím a ve druhém zaznamenali 33 bodů. V poločasu Bulls skončili 60-55.

Býčí obrana stále dělá chyby

Začátkem třetího čtvrtletí se Bullové ujali vedení, ale jen na pár vteřin, zatímco Rockets pokračoval ve třídách. Rockets skončil ve třetím čtvrtletí na 6-0. Bulls zaznamenal ve třetím místě 21 bodů. Rockets se do čtvrtého čtvrtletí dostal do vedení 87-76.

Druhá příležitost a tři ukazatele zabily Bulls celou hru a byl to velký důvod, proč Býci ztratili. Rakety udělaly 20 troch ukazatelů, což je nejvíce Bulls povolené ve hře v této sezoně. Proti raketám Bullové nechali otevřeno hodně střelců. Kris Dunn bojoval brzy, ale skončil s 19 body basketbalové dresy nba, osm asistencí a čtyřmi náskoky. Bobby Portis měl opravdu dobrou hru, když skončil 22 body.